NİSAN ÜZERİNE…

Nisan’a İzmir Tabip Odası’nda karşı listeyi sandığa gömerek başladık! Kuvvayı Milliye hareketi küreselcileri yenilgiye uğrattı! Başka deyişle kağnı otomobili yendi. Uyuyan güç uyanıp da birlikle yoğurulunca manzara böyle oldu! Hedefimize varmadık henüz! Ankara’daki TTB saltanatı yıkılmadıkça işimiz bitmiş olmayacak!

Nisan ayı 23 Nisan yasağıyla başladı! 23 Nisan’a bekçi edilen Kutlu Doğum Haftası’na alıştı insanımız. Öyle ki, bu saçmalığa karşı durması gerekenler bile Kutlu Doğum Haftasıcı kesildiler. Türkiye’de laiklik sorunu olduğu söylenemediğine göre bunda da bir sorun olmasa gerektir deyip geçelim!

25 Nisan’da ANZAK törenleri yapılacak! 18 Mart’ı takmayan şaşkınlar 25 Nisan’da gözyaşlarını tutamazlarsa şaşırmayın derim!

Bu ayın bir başka önemli olayı Ermeni Soykırımı Soytarılığı’dır!

Bedenleri burada, akılları uzakta olanların ilgi gösterdiği bir alandır bu! Ayran budalası kıvamındaki çakma aydınlar için Ermeni Soykırımı Soytarılığı küpünü doldurma aracıdır her şeyden önce! Efendilerinin gözüne girip, külah ve para kapma aracıdır bu gibi işler.

Onlar hakkında fazlaca söze edip hak etmedikleri üne kavuşturmanın gereği yok!

Şu günlerde ABD’de kent kent gezip olayın aslını anlatmaya çalışanlardan söz edildiğini duyuyor ya da okuyor musunuz? Evet demeniz güç!

Konuyla ilgili akademik çalışmalarıyla tanınan Mehmet PERİNÇEK ve yine bu konuya ilişkin en iyi belgeselin altına imza atmış olan Serkan KOÇ kitapları ve CD’leri sırtladıkları gibi sefere çıkmışlar!

Kuzey Karolina durağında izleyiciler arasında Nobelli Aziz Sancar da varmış! Yurtsever olmak iyi bilimci olmaya engel değilmiş anlaşılan!

Aziz Sancar’ı Nobel’le tanıdı pek çoğumuz! Ama, her fırsatta ortaya koyduğu gibi aynı zamanda bir vatansever olmaktan kaçınmayan, atılgan bir mangal yürekli olduğunu da öğrenmiş olduk bu süreçte!

13007083_1012614512142789_3534437898108269565_n

BU TOPRAKLARDA MUSTAFA KEMALLER YENİLMEZ!

BU TOPRAKLARDA MUSTAFA KEMALLERLE MÜCADELE ETMEYE KALKIŞANLAR UNUTAMAYACAKLARI DERSLER ALIRLAR!

Yayınlayan

cumhuriyetciyorum

Cumhuriyet savunucusu bir yurttaş...

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s